Product Details:
| Pixel Pitch | 2.5 mm |
| Usage | Indoor |
| Usage Environment | Indoor |
| Brightness | 500 nit |
| Resolution | 128X64-8192 Pixel |
| Color | Full |
| Shape | Rectangle |
| LED Type | SMD |
| Usage/Application | Indoor |
| Brand | Lampro (Unilumin) |
| Access | Front Access |
| Cabinet Type | Iron Cabinet |
| Cabinet Size | 960x960 mm |
| Refresh Rate | 3840 Hz |
| Refresh Rate Hz | 1920Hz-3840Hz |
| Scan Mode | 32-Scan |
| Scanning Mode | Cosntant Current Drive |
| View Angle | 140/140 |