Product Details:
| Pixel Pitch | 1.25 indoor |
| Usage | Indoor |
| Usage Environment | Indoor |
| Brightness | 500 nit |
| Color | Full |
| LED Type | SMD |
| Usage/Application | Indoor |
| Brand | Lampro ( Unilumin) |
| Features | Diecast Cabintes |
| Access | Front Access |
| Refresh Rate | 3840 Hz |
Product Details:
| Pixel Pitch | P1.5 |
| Usage | Indoor |
| Usage Environment | Indoor |
| Brightness | 500 nit |
| Resolution | 208X104-21632 Pixels |
| Color | Full |
| Installation Type | Indoor |
| Shape | Rectangle |
| Usage/Application | Indoor |
| Brand | Lampro Unilumin |
| Features | Indoor screen |
| Access | Front Access |
| Refresh Rate | 3840 Hz |
| Refresh Rate Hz | 3840Hz |
| Weight | 4.5KG Per Panel |
| Max Brightness | 500 knits |
| Pixel | P1.5 |
Product Details:
| Pixel Pitch | P 1.8 |
| Usage | Indoor |
| Usage Environment | Indoor |
| Brightness | 500 nit |
| Resolution | 174X87-15138 Pixles |
| Color | Full |
| Installation Type | Indoor |
| Shape | Square |
| Usage/Application | Indoor |
| Brand | Lampro (Unulumin) |
| Features | Diecast Cabintes |
| Access | Front |
| Refresh Rate Hz | 3840Hz |
| Scanning Mode | Constant Current Drive / 58 Scan |
| Type Of Location | Indoor |
| Pixel | 1.8 |
Product Details:
| Pixel Pitch | P2 |
| Application | Fixed Installation |
| Usage Environment | Indoor |
| Color | Full |
| Installation Type | Indoor |
| Cabinet Material | Steel |
| Mounting Type | Ceiling Hung |
| Display Type | Fixed Installation |
| Brand | Lampro (Unilumin) |
| Access | Front |
| View Angle | 140/140 |
| Working Temperature | 24/7 |
| Pixel | P2 |
Product Details:
| Pixel Pitch | 2.5 mm |
| Usage | Indoor |
| Usage Environment | Indoor |
| Color | Full |
| Shape | Rectangle |
| Width | 2.5 m |
| Serviceability | Front Access |
| Control System | Synchronous |
| Cabinet Material | Die-cast Aluminum Cabinet |
| Brightness | 500 nit |
| Usage/Application | Indoor |
| Brand | Lampro (Unulumin) |
| LED Type | SMD |
| Features | Diecast |
| Access | Front |
| Controller Brand | NovaStar |
| Height | 2.4 m (8 ft) |
| Module Brand | Nationstar |
| Cabinet Type | Die Cast Cabinet |
| Warranty | 1 Year |
| Cabinet Size | 640x640 mm |
| Refresh Rate | High (>=3840Hz) |