Product Details:
| Pixel Pitch | p1.5 |
| Usage | Indoor |
| Usage Environment | Indoor |
| Brightness | 500 nit |
| Installation Type | Indoor |
| Shape | Rectangle |
| LED Type | SMD |
| Mounting Type | Hanging, Wall mounted, Standees, Can Be customized |
| Viewing Distance | 1.5-mtr |
| Refresh Rate | 3840hz |
| Usage/Application | Auditorium, Club & Pubs, Mall Adverting, Store Facade, Store Portal, Windows Display, Reception |
| Brand | Lampro (Unilumin) |
| Led Pixel | P1.5 |
| Service | Front Service |
| Module Size | 320X160 |
Product Details:
| Pixel Pitch | P2 |
| Usage | Indoor |
| Usage Environment | Indoor |
| LED Type | SMD |
| Mounting Type | Hanging, Wall mounted, Standees, Can Be customized |
| Viewing Distance | 2-Mtr |
| Brightness | 500 CD |
| Refresh Rate | 3840Hz |
| Usage/Application | Auditorium, Club & Pubs, Mall Adverting, Store Facade, Store Portal, Windows Display, Reception |
| Led Pixel | P2 |
| Service | Front Service |
| Module Size | 320X160 |
| Module Resolution | 160*80-12800 Pixel |
Product Details:
| Pixel Pitch | 1.25 |
| Usage Environment | Indoor |
| Brightness | 500 nit |
| Color | Full |
| Shape | Rectangle |
| LED Type | SMD |
| Usage/Application | Indoor |
| Brand | Lampro (Unilumin) |
| Access | Front Access |
| Mounting Type | Hanging, Wall mounted, Standees, Can Be customized |
| Refresh Rate Hz | 3840Hz |
| Service Location | Front Service |
| USB | YES |
| Working Temperature | -20C-50C |
| Max Brightness | 500Cd/m2 |
| Max Display Color | 6500K 1000K-9500 Adjustable |
| Module Size | 320X160 |
| Module Resolution | 256X128-32768 Pixel |
| Application | Auditorium, Club & Pubs, Mall Adverting, Store Facade, Store Portal, Windows Display, Reception |